پیرو اطلاعیه های قبلی و با توجه به اطلاعیه های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و تأکید آن ستاد بر عدم برگزاری فعالیت ها و برنامه هایی که منجر به تردّد و یا تجمّع هموطنان عزیز می گردد و همچنین باعنایت به ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تعطیلی مدارس در سراسر کشور، بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون آزمایشی نوبت سوم جامع سنجش می رساند ازمون غیرحضوری سنجش

که این آزمون بصورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار می گردد و زمان بازگشایی لینک آزمون  غیرحضوری (آنلاین) ساعت 12 ظهرروز پنج شنبه مورخ 99/03/08 است و حداکثر مهلت شرکت در آزمون آنلاین و ارسال پاسخبرگ اینترنتی تا ساعت 14 روز جمعه  99/03/09 می باشد.

مراحل برگزاری ازمون غیرحضوری سنجش

داوطلبان می بایست پس از ورود به لینک آزمون غیرحضوری و آنلاین تعاونی سازمان سنجش ، نویت اول جامع – فروردین ۱۹ طبق مراحل ذیل اقدام لازم را بعمل آورند:

آزمون آنلاین سنجش
آزمون آنلاین سنجش
گام اول: ورود به سایت

از طریق لینک آزمون غیرحضوری (آنلاین) نوبت اول جامع – فروردین ۹۹ وارد صفحه ورود اطلاعات شود.

جهت ورود به صفحه شخصی یکی از سه روش زیر را انتخاب کنید:

  1. ورود با مشخصات فردی
  2. ورود با شماره داوطلبی
  3. ورود با شماره پرونده
آزمون آنلاین غیرحضوری سازمان سنجش
آزمون آنلاین سنجش
گام دوم: دریافت (دانلود) دفترچه سوالات

فایل PDF سوالات را بعد از ورود به صفحه شخصی خود دانلود کرده و در دستگاه موبایل یا کامپیوتر خود ذخیره کنید.

برای باز کدن فایل PDF نیاز به برنامه های مناسب دارید. حتما قبل از شروع آزمون این برنامه ها را در گوشی و کامپیوتر خود نصب کنید.

اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی داشتید، کامنت ارسال کنید.

آزمون آنلاین غیرحضوری سازمان سنجش
آزمون آنلاین سنجش
گام سوم: برگزاری آزمون در منزل

براساس زمان بندی استاندارد نوشته شده در دفترچه سوالات، شروع به پاسخ دادن سوالات کنید. پاسخ های خود را در یک برگه بنویسید.

توصیه می کنم قبل از شروع آزمون، یک برگه مرتب و منظم طراحی کنید که در یک ستون شماره سوالات و در ستون دیگر که خالی است، گزینه پاسخ را بنویسید.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید