در این مقاله و عنوان قصد داریم بپردازیم  و توضیح بدهیم برای آن دسته مشمولان و کسانی که میخواهند اطلاعاتی فرق درجه داری با افسری سپاه چگونه است.   به صورت کلی درجه بندی های نظامی را به شما بگوییم به ترتیب پایین به بالا درجه سربازی  و همچنین  درجه داران یا مدرجین  و  افسران جزء و افسران ارشد و در نهایت امیران را می توانیم نام ببریم.

با توجه به حساسیت ورود به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  استخدام نیروهای مورد نیاز تنها با گزینش افراد واجد شرایط امکان پذیر می باشد. داوطلبانی که علاقه مند به خدمت در سپاه پاسداران هستند   می توانند در سه گروه شغل کارمندی و  شغل نظامی و شغل مشترک مشغول به کار شوند که هر کدام شرایط خاص خود را می طلبد. با توجه به دسته بندی مشاغل سپاه پاسداران و  مشاغل نظامی شامل فرماندهی و  مدیریت سطوح بالا و همچنین مهارت های نظامی می باشد و متقاضیانی که بتوانند تمامی مراحل استخدام از جمله گزینش و  مصاحبه و معاینه پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارند  توسط سپاه جذب می شوند.

تفاوت  بین درجه‌داری و افسری

فرق درجه داری با افسری سپاه: باید توجه کرد که برای ورود به نیروهای مسلح و استخدام ارتش و استخدام در سپاه چه به صورت درجه‌داری  و چه به صورت افسری و  با مدرک تحصیلی دیپلم وارد می‌شوید، ولی در افسری باید دیپلم کامل متوسطه نظری باشد ولی در درجه داری با هر نوع دیپلمی میتوان وارد شد. مسئله بعدی در خصوص ارتقای شغلی است. از آنجایی که در ارتش جمهوری اسلامی ایران  ارتقای درجه به صورت عادی (به استثنای ماموریت خاص ) بعد از هر چهار سال یک درجه ارتقا پیدا می کند و   تفاوت افسری و درجه داری اینجا نمود پیدا میکند. در دوره درجه‌داری شما نائل به درجه گروهبان یکمی می‌شوید و پس از گذشت سی نهایتا با درجه سروان باز نشسته می‌شوید. اما پس از ورود به دانشگاه افسری شما نائل به درجه ستوان دومی می‌شوید و با درجه حداقل سرهنگ تمام بازنشسته می‌شوید.

درجه‌های نظامی سپاه پاسداران

در مورد با درجات نظامی باید چند نکته  زیر را در نظر گرفت.

به طور کـلی  درجـات نظـامی سپاه به سه دسته  تقسیم می‌شوند:

1- طیف درجه داری

2- طیف افسری

3- طیف سرداری

•در طیف درجه داری، درجه‌ها روی بازو نصب می‌شوند و در طیف افسری و سرداری درجه‌ها روی دوش قرار می‌گیرند.

•بعد از انقلاب اسلامی درجه سپهبدی و ارتشبدی به کسی داده نشد.

• بعد از شهادت فرد یک درجه به درجه‌ی او افزوده می‌شود.

• در طیف افسری در قسمت افسر ارشد، روی کلاه فرد یک ردیف خوشه گندم و در طیف سرداری دو ردیف خوشه گندم قرار می‌گیرد.

• عناوین درجه‌ها برای تمام نیروها به جز نیروی دریایی همانند هستند. (در جدول خط اول مربوط به نیروهای نظامی و خط دوم مربوط به نیروی دریایی است.)
در طیف افسری و سر لشکری، بعد از عنوان درجه افراد، کلمه پاسدار نیز قرار می‌گیرد. مانند: ستوان یکم پاسدار، سرهنگ پاسدار و  سرلشکر پاسدار

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید