در این عنوان و مقاله توضیح خواهیم داد برای آن دسته از افراد و کسانی که میخواهند دنبال راه و راهکاری را پیدا کنند تا بتوانند دوران خدمت سربازی خود را آسان تر و راحت کنند که یکی از راه گرفتن امریه در سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی نیز میباشد که فرد مشمول میتواند با توجه به داشتن شرایط و قوانینی که برای امریه هر سازمان نیز وجود دارد اقدام کنند. مشمولین خدمت سربازی می توانند دوران خدمت خود را به صورت امریه در یکی از سازمان ها و ارگان های امریه گیر بگذرانند.در این شرایط مشمولین مانند دیگر کارمندان ارگان های دولتی  در نهاد مربوطه مشغول به کار خواهند شد اما این مسئله به معنای استخدام آنها نخواهد بود. یکی از این ارگانها سازمان بهزیستی میباشد که قصد داریم در ادامه شرایط امریه سربازی در سازمان بهزیستی را برای کسانی که دارای شرایط این سازمان و علاقه مند به گرفتن این امریه را هستند را توضیح بدهیم.

امریه سربازی سازمان بهزیستی و حیطه وظایف آن چگونه میباشد؟

سازمان بهزیستی کشور یکی از سازمان هایی میباشد  که نام آن در بین لیست ارگانهای امریه گیر نظام وظیفه قرار داده شده است. این سازمان  همچنین که تحت نظارت وزارت رفاه و تامین اجتماعی کشور نیز  فعالیت می کند و با کسب مجوز از سازمان وظیفه میتواند بخشی از نیروهای کار مورد نیاز خود را از بین مشمولان وظیفه ای انتخاب کند که شرایط و دانش لازم برای همکاری با این سازمان را دارند بدین ترتیب سازمان بهزیستی کشور با صرف حداقل هزینه ها نیروی مورد نیاز خود برای اعزام به مناطق دور افتاده و کم برخوردار تامین می کند. امریه سربازی سازمان بهزیستی این فرصت را در اختیار مشمولان و سربازان وظیفه قرار میدهد که قبل از ورود به بازار کار و تخصص و دانش خود را در محیط کار بسنجند.

حیطه وظایف سازمان بهزیستی به شرح و صورت زیر میباشد:
 • ایجاد مراکز درمان و بازتوانی معتادین
 • ایجاد خانه سلامت برای زنان و دختران
 • مراکز توانبخشی برای بیماران دارای مشکلات روحی و روانی
 • نگهداری از کودکان بی سرپرست و خیابانی
 • اورژانس اجتماعی
 • ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی
 • توان بخشی و نگهداری از سالمندان
 • ارائه خدمات مشاوره ژنتیک

رشته های مورد نیاز امریه سازمان بهزیستی

رشته های مورد نیاز امریه بهزیستی هر ساله و طی فراخوان این سازمان برای جذب سرباز امریه اعلام می شود. سازمان بهزیستی نیز مانند هر ارگان دیگری بیشتر افرادی را به عنوان سرباز امریه میگیرد که توانایی و مهارت لازم برای همکاری در پروژه ها و فعالیت های تخصصی این سازمان را  نیز داشته باشند که در ادامه رشته های مورد نیاز این سازمان را معرفی خواهیم کرد.

رشته های مورد نیاز این سازمان به ترتیب زیر میباشد:

•گرایش های رشته روانشناسی
•مشاوره
•علوم اجتماعی
•مددکاری اجتماعی
•حسابداری
•مدیریت
•کامپیوتر

شرایط عمومی امریه سازمان بهزیستی

شرایط عمومی امریه سازمان  بهزیستی به شرح زیر است:

 • دارا بودن تابعیت کشور
 • اعتقاد به دین مبین اسلام
 • اعتقاد و التزام عملی به قانون و نظام جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و احکام اسلامی
 • عدم سوء سابقه کیفری
 • عدم سابقه حضور در گروه های سیاسی، احزاب و تشکیلات غیر قانونی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان

اما علاوه بر شرایط عمومی هر سازمانی دارای شرایط اختصاصی برای پذیرش امریه است.

شرایط اختصاصی امریه  سازمان بهزیستی

شرایط اختصاصی پذیرش امریه در سازمان بهزیستی به شرح و صورت زیر است:

دارا بودن مدرک کارشناسی و  کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مورد نیاز سازمان بهزیستی

دارا بودن حداقل معدل 15 برای دانشگاههای دولتی روزانه و حداقل معدل 16  برای دانشگاه های آزاد، شبانه، نیمه حضوری، علمی کاربردی و پیام نور

ارائه برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت و با سابقه خدمت قبلی تحت هر عنوان و سابقه گرفتن امریه از سایر دستگاه‌های اجرایی و نظامی برابر با تاریخ های اعزام اعلام شده.

متقاضیان باید بومی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باشند. اما خانواده معظم ایثارگران شامل: شهدا، جانبازان و آزادگان، مشمولان معاف از رزم، مشمولان متاهل، افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی و افراد نخبه با ارائه مدرک مستند از این قاعده مستثنی می باشند.

اولویت جذب با مشمولین دارای برگ سبز آموزشی کفایتی با شرایط مذکور است.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید