در این مقاله میخوایند که خدمت سربازی پزشکان چگونه است، مشمولان رشته های پزشکی در سال 99 خدمت سربازی متفاوت با مشمولان سایر رشته ها و حتی رشته های پزشکی در سال های قبل خواهند داشت. در سال 99 با توجه به شیوع ویروس کرونا ، خدمت سربازی پزشکان بدون دوره آموزشی و با اعزام مستقیم برای مهار کرونا خواهد بود.

خدمت سربازی پزشکان و پیراپزشکان در سال 99 چگونه است ؟

شرایط خدمت سربازی پزشکان و پیراپزشکان با سایر مشمولان در سایر رشته ها متفاوت است. اعزام به خدمت سربازی مشمولانی که فارغ التحصیل رشته های پزشکی و پیراپزشکی می باشند ، از دو طریق زیر انجام می شود:

اعزام به خدمت سربازی پزشکان و پیراپزشکان به عنوان پیام آور بهداشت

10 درصد از مشمولان رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای خدمت سربازی در اختیار وزارت بهداشت قرار میگیرند. قبول شدن درپیام آوری معمولا با قرعه کشی انجام میشود. طبق قانون خدمت در پیام آوران بهداشت هم مانند سایر مشمولان سربازی با دوره آموزشی همراه است.

توجه داشته باشید که در سال 99 به دلیل شیوع بیماری کرونا مشمولان این رشته ها زودتر از موعد تاریخ اعزام به خدمت و بدون گذراندن دوره آموزشی خدمت سربازی ، مستقیما به مراکز آموزشی اعزام می شوند

برای انجام ثبت ونام خدمت سربازی پزشکان و پیراپزشکان و اطلاع از شرایط کسری خدمت سربازی پزشکان و پیراپزشکان می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید:

خدمت سربازی پزشکان و پیراپزشکان در یگان نظامی

فارغ التحصیلان علوم پزشکی برای گذراندن خدمت سربازی در یگان نظامی باید دوره آموزشی نظامی را بگذرانند. بعد از دوره آموزشی خدمت، تقسیم بندی سربازان در یگان های نظامی انجام می شود.

سربازان ارتش معمولا در شهرهای بزرگ و در مراکز درمانی و بیمارستان ها خدمت می کنند. خدمت سربازان در بیمارستان ها شامل خدمت در شیف روزانه و شیف شب است. ب

شرایط خدمت سربازی پزشکان در سال 99

شرایط خدمت سربازی پزشکان با شرایط خدمت سربازی سایر رشته ها متفاوت است. اما در سال 99 تفاوت های دیگری نیز ایجاد شده است. مطابق قانون و ضوابط نظام وظیفه تمامی مشمولان ملزم به گذراندن مدت دو ماه دوره آموزشی خدمت سربازی  می باشند. علاوه بر این مشمولان پزشکی از دو طریق به خدمت اعزام می شدند:

1- خدمت تحت عنوان پیام آوران بهداشت

2- خدمت در یگان های نظامی

اما در سال 99 به دلیل شیوع بیماری کرونا، خدمت سربازی پزشکان بدون گذراندن دوره آموزشی خدمت ، و با اعزام به خدمت سربازی به طور مستقیم به مراکز درمانی انجام می شود. تاریخ اعزام به خدمت سربازی پزشکان در اردیبهشت ماه خواهد بود.

این گروه از مشمولان فارغ التحصیل رشته های پزشکی درصورتی که تا پایان فروردین ماه خود را برای اعزام معرفی نکنند، مشمول غایب در نظر گرفته می شوند.

مشمولان گرامی نظام وظیفه در رشته های پزشکی و پیراپزشکی می توانند ، برای اطلاع از موارد زیر با شماره تلفن های سامانه صدای مشاور تماس بگیرید:

  1. مدارک لازم برای معرفی جهت اعزام به خدمت سربازی
  2.  اطلاع از تاریخ اعزام به خدمت سربازی 
  3. چگونگی تقسیم مشمولین رشته های پزشکی در مراکز درمانی
  4. شرایط خدمت در مراکز درمانی و بیمارستان ها جهت مقابله با کرونا برای خدمت سربازی پزشکان
سامانه تلفنی مشاوران ایران

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید