دوره آموزشی سربازی در سال 99

تمام افراد پسر 18سال تمام مشمول اعزام به خدمت سربازی و گذراندن دوره آموزشی خدمت سربازی در سال 99 می باشند. مگر اینکه برای تعویق یا تعجیل زمان اعزام به خدمت اقدام کنند یا از معافیت های سربازی استفاده نمایند. یا از طریق امریه سربازی اقدام نمایند.

مشمولانی که به هر دلیل تمایل به گذراندن دوره آموزشی و خدمت سربازی را ندارند می توانند برای مشاوره خرید خدمت سربازی ، امریه و معافیت های سربازی از طریق شماره تلفن های زیر با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند:

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

درخواست اعزام به خدمت و دوره آموزشی سربازی

برای ثبت درخواست اعزام به خدمت فرایند مراجعه و اقدام برای اعزام به حدمت سربازی :

1- دریافت دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی ا زطریق یکی از روش های زیر:

  • از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10
  • از طریق درگاه خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10)
  • از طریق تماس با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه (سامانه صدای مشاور)

2- تکمیل مدارک مورد نیاز درخواست اعزام به خدمت.

3- مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) و تحویل تمامی مدارک مورد نیاز.

4- ثبت درخواست در سامانه توسط کاربر خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس+10 و تعیین تاریخ اعزام به خدمت سربازی.

توجه: انتخاب تعیین تاریخ اعزام به خدمت سربازی برای مشمولانی که در مهلت قانونی برای اعزام به خدمت اقدام می کنند، هم زمان با ثبت درخواست اعزام می توانند تاریخ اعزام پیشنهادی خودشان را از نیز اعلام کنند. تاریخ اعزام به خدمت سربازی که مشمولان پیشنهاد می دهند، باید در مهلت قانونی باشد( پس از تعیین تاریخ اعزام به خدمت) ، برگ آماده به خدمت از طریق دفاتر پلیس +10 صادر میگردد.

5- به مدت 10 روز پیش از موعد اعزام به خدمت، مرکز آموزش از سوی سازمان وظیفه عمومی تعیین می شود.

6- مشمولان یک هفته قبل از تاریخ اعزام به خدمت لازم است،، همراه با کارت ملی خود به دفاتر پلیس+10 مراجعه نمایند و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح را که نام مرکز آموزش و آدرس محل اعزام به خدمت مشخص شده است، دریافت کنند.

مدت دوره آموزشی سربازی 2 ماه است. دسته بندی خدمت سربازی با توجه به مدرک تحصیلی مشخص می شود. دوره سربازی مشمولانی که مدرک تحصیلی بالاتری دارند، ساده تر خواهد بود. اما دوره آموزشی سربازی برای تمام سربازان یکسان است و مدرک تحصیلی تاثیری در آن ندارد.

مرخصی دوره آموزشی سربازی

مرخصی های دوران آموزشی سربازی به چهار دسته تقسیم می شود:

  1. ابتدای دوره-مدت مرخصی کوتاه است.
  2. میان دوره – ۳ الی ۷ روز
  3. پایان دوره – 1تا 3 روز
  4. درون شهری – ساعتی

اگر می خواهید بدانید در سال 99 چگونه مدت مرخصی دروه آموزشی سربازی را بیشتر کنید، می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. مدت مرخصی دوره آموزشی پیرو قانون خاصی نیست، فقط کافیست دلایل موجه مرخصی گرفتن را بدانید.

بهترین زمان برای ارسال دفترچه سربازی و مرخصی گرفتن

اگر میخواهید در دوره آموزشی سربازی، 15 تا 20 روز مرخصی بگیرید، دفترچه اعزام به خدمت سربازی خود را در اسفند ماه ارسال کنید.

علاوه براین اگر دوره آموزشی سربازی در ماه رمضان باشد، دوره راحتتری خواهید داشت. زیرا در ماه رمضان سختگیری کمتری می شود.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید