در این مطلب و مقاله میخواهیم توضیح بدهیم برای آن دسته از مشولانی که به سن رفتن خدمت سربازی رسیده اند و همچنین علاقه مند به این هستند که دوران سربازی خود را در نیروی انتظامی بگذارند که ما در ادامه توضیح خواهیم داد که شرایط رفتن مشمولین برای خدمت سربازی به سازمان نیروی انتظامی چگونه می باشد.

نیروی انتظامی یکی از مقدس ترین ارگان های نظامی کشور عزیزمان ایران می باشند که سربازان پس از انجام وظیفه می توانند به استخدام سرباز در ناجا در آیند.

پذیرش ارگان های نظامی با شرایط خاص خود برای افرادی که مایل به استخدام می باشند امکان پذیر خواهد بود. همچنین قوانین پادگانی و نظامی هر یک از آنان با یکدیگر متفاوت می باشد. همین امر موجب تفاوت شرایط استخدام سرباز در نیروی انتظامی با سایر ارگان های دیگر می گردد.

همچنین پس از آن که مشمول خدمت سربازی با مراجعه
به دفاتر پلیس 10+ برای اعزام به خدمت خود اقدام می نماید
یکی از اولین سوالاتی که ذهن او را به خود مشغول می کند آن است که در کدام یگان به کار گرفته خواهد شد.

شرایط خدمت در نیروی انتظامی

در ادامه مطلب های گفته شده میخواهیم توضیح مختصری را ارائه بدهیم در مورد شرایط خدمت سربازی در سازمان نیروی اتظامی چگونه است.

حضور تمامی کارکنان نیروی انتظامی اعم از سرباز وظیفه یا نیروی رسمی، در جهت ایجاد نظم در جامعه بوده و تمامی فعالیت های سربازان نیروی انتظامی در همین راستا طبقه بندی می شوند.

درواقع سربازی که یگان خدمتی او نیروی انتظامی تعیین می شود باید بداند که بایستی تمام تلاش خود را برای حفظ و ایجاد امنیت در جامعه داشته باشد و درواقع میان او و کارکنان رسمی نیروی انتظامی، تفاوتی به لحاظ نوع کار وجود ندارد.

همچنین دقت کنید که سربازان در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تا حد ممکن براساس نوع مدرک تحصیلی خود به کار گرفته می شوند و براساس مقطع تحصیلی به ایشان درجه و همچنین حقوق تعلق می گیرد.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید