امریه سربازی مفهوم مهمی است که سازمان وظیفه عمومی کشور به آن پرداخته است و بخشی از قوانین و مقررات این سازمان به مضووع امریه تخصص یافته است. امریه به نوعی راهی برای برقراری تعادل در تعداد نیروهای حاضر در پادگان ها و یگان های نظامی است که البته به نفع سربازان و مشمولان نظام وظیفه است و میتوانند دوره سربازی راحت تری داشته باشند.

اما قبل از هر چیز باید بدانیم که مفهوم امریه چست؟ در پاسخ باید بگوییم که سازمان وظیفه هر ساله خدمت سربازی تعداد زیادی از سربازان و مشمولان با شرایط خاص را به عنوان نیروی کار به سازمان و ارگان های مختلف واگذار میکند. این افراد بایستی دوره دو ساله سربازی را که بدون انجام خدمات رزمی و پست های شبانه و… است در ارگان مربوطه بگذرانند.

لذا با توجه به این مزیت ها هر سال تعداد زیادی از مشمولان خدمت وظیفه به دنبال راهی هستند که به عنوان امریه خدمت کنند.

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

هدف از امریه سربازی چیست؟

 راهی است که سازمان وظیفه پیش روی مشمولان خدمت سربازی قرار داده است. سربازانی که به عنوان امریه پذیرفته میشوند نیازی نیست که تمام شبانه روز را در پادگان ها خدمت کنند، بلکه مدت زمان خدمت برای این افراد مانند کارمندان سازمان های امریه گیر تنها نصف روز میباشد.

برخی از ارگان های دولتی برای تامین نیروی مورد نیاز خود ، اقدام به استخدام مشمولان نظام وظیفه به عنوان سرباز امریه میکنند . این سازمان ها براساس نیاز خود اطلاعیه هایی مبنی بر نیاز به نیرو و سرباز امریه ، منتشر میکنند . افرادی که دوره ی سربازی را به شکل امریه سربازی میگذرانند ، در ادارات و در ساعت اداری موظف به انجام وظیفه میباشند . البته پذیرش برای امریه سربازی شرایط زیادی لازم است . که تنها افرادی که این شرایط را داشته باشند میتوانند ، به عنوان امریه ، دوره ی خدمت خود را بگذرانند .در ادامه به شرح این شرایط میپردازیم.

اخذ امریه سربازی دارای چه شرایطی است؟

شرایط اخذ امریه سربازی از دغدغه های بسیاری از مشمولان میباشد . اینکه چه کسانی میتوانند برای امریه ثبت نام کنند و چه شرایطی لازم است ؟ از مهم ترین سوالاتی است که برای این افراد پیش میاید .

در پاسخ به این سوال باید گفت : به طور کلی شرایط اخذ امریه سربازی به دو دسته شرایط عمومی که از سوی سازمان نظام وظیفه تعیین میشود و شرایط اختصاصی ، تقسیم بندی میشود .

شرایط اختصاصی نیز مربوط به هر سازمان میباشد از جمله اینکه هر سازمان یا اداره ای به افراد با چه توانایی ها و مدارک تحصیلی نیازمند است .

شرایط عمومی انواع امریه سربازی

یکی از مهم ترین شرایط نداشتن غیبت از سربازی میباشد که مشمولان باید در نظر بگیرند.

همچنین در ادامه برخی دیگر از مهم ترین شرایط لازم برای استفاده از امریه را که پنج مورد میباشد، برایتان شرح میدهیم:
  • متاهل بودن فرد مشمول
  • مشمولانی که در خانواده های ایثارگر زندگی میکنند. مثلا فرزندان جانبازان، و رزمندگان و…
  • مشمولانی که تحت پوشش و حمایت بهزیستی و یا کمیته امداد هستند.
  • مشمولان که وظیفه سرپرستی از خانواده را بر عهده دارند به عبارتی سرپرست خانوار هستند.
  • مشمولانی که به دلیل بیماری که دارند از انجام حدمات رزمی معاف شده اند.
  • افرادی که شرایط مطرح شده در بالا را داشته باشند، میتوانند برای دریافت امریه اقدام کنند. البته باید بگوییم اگر هیچ یک از شرایط عنوان شده را ندارید، ناامید نشوید چرا که باز هم میتوانید برای اخذ امریه اقدام کنید.
سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید