شرایط سنی اعزام به خدمت سربازی در سال 99 برای مشمولانی که به سن اعزام رسیده اند در این بخش شرح داده شده است.

  • شرایط سنی اعزام به خدمت سربازی دیپلم ردی ها : با همانگی بین آموزش و پروش و ستاد کل نیروهای مسلح، دانش آموزان که در ۱۸ سالگی دیپلم نگرفته اند می توانند با تحصیل در مدارس روزانه تا سن ۲۰ سالگی معافیت تحصیلی داشته باشند و دیپلم بگیرند. بنابراین یک سال فرصت معرفی دارند. شرایط سنی اعزام به خدمت آنها تا ۲۱ سالگی است.
  • سن قانونی احضار برای مشخص کردن وضعیت نظام وظیففه 19 سال تمام است.
  • مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ درصورت اتمام دوره تحصیل، حداکثر تا 1 سال مهلت دارند.
  • مشمولان دانشجو با ترک تحصیل، انصراف و یا اخراج از دانشگاه، حداکثر یک سال مهلت دارند.
  • مشمولان دانشگاه های خارج از کشور بعد از فراغت از تحصیل، انصراف، اخراج و یا ترک تحصیل، حداکثربه مدت  یک سال مهلت دارند.
  • دانشجویان مقاطع پیوسته کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری بعد از فارغ التحصیلی، حداکثر یک سال  فرصت تعیین تکلیف وضعیت مشمولیت دارند.
  • مشمولان زیر دیپلم که حداکثر تا اول ماه تولدشان و در سالی که در آن به سن 18 سال تمام میرسند.
  • مشمولان زیر دیپلم که مشغول به تحصیل می باشند و سال اعزام آن ها سپری شده ، اگر ترک تحصیل کرده باشند، حداکثر تا 1سال مهلت دارند که وضعیت مشمولیت خود را مشخص کنند.
  • دارندگان مدرک تحصیلی زیر دیپلم ، دیپلم و فوق دیپلم 19 هرماه و دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر ، اول ماه های زوج تاریخ اعزام به خدمت سربازی آنها خواهد بود.

تاخیر و تعجیل اعزام به خدمت سربازی در سال ۹۹

زمان های اعلام شذه، آخرین مهلت برای معرفی مشمولان است. توجه داشته باشید که حتی یک روز تاخیر، غیبت محسوب می شود. به مشمولان توصیه میکنیم حداقل 15 روز قبل از انقضای مهلت اقدام نمایند.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید