همه ی ما با توجه به جامعه ای که در آن رشد کرده ایم و فرهنگی که در کشورمان وجود دارد و با توجه به سطح شغلی و تحصیلی خانواده و مراودات با انسان های دیگر ، دارای ابعاد مختلف شخصیتی هستیم. مشاور تحصیلی

در دوران بلوغ با توجه به ترشح هورمون ها و همچنین فشار بعضی از خانواده ها نوجوان نمی تواند آن راهی را که باید برای ادامه ی تحصیل و آینده شغلی خود به درستی انتخاب نماید.همین امر سبب نارضایتی خود شخص و خانواده ی او می شود.

مشاور تحصیلی فردی است که با شناخت روحیات و علایق شما آنچه باعث رشد و پیشرفتتان در آینده می شود را با خودتان بررسی نماید تا بتوانید بهترین راه حل را به دور از هر تنش و مشکلی انتخاب نمایید.

برای مثال اگر شما دارای اعتماد به نفس خوبی باشید می توانید در رشته های مدیریت و مهندسی پیشرفت چشم گیری داشته باشید، و یا حتی یک موسیقی دان شوید ، پس مشاور به شما کمک می کند که در مدرسه رشته ای را انتخاب کنید که در آینده کمتر به درد سر بیفتید.

مشاور تحصیلی :

تمام آنچه مربوط به یک رشته می باشد ، اعم از برنامه ریزی درسی ،دورسی که باید گذارنده شوند ، تراز و رتبه ی دانشگاهی مورد نیاز برای قبولی در هر شهر ، و حتی شرایط بورسیه شدن و آینده شغلی رشته های مختلف را به شما می گوید.

رسیدن به آنچه در ذهن شماست دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست.محقق کردنش را به مشاوران ما بسپارید.

ـ بهترین های دانشجویان رشته های خووب و پر طرفدار ، فارغ تحصیلان از محبوب ترین دانشگاه ها مشاوران امین شما خواهند بود.بهتر است تفاوت خود با بقیه را از همین امروز رقم بزنید. مشاور تحصیلی

اگر برای آینده خود برنامه ای دارید و شما هم می‌خواهید جز افرادی باشید که شغلتان مربوط به رشته تحصیلی‌تان باشد و به بهترین جایگاه با توجه به رتبه‌ کنکورتان برسید، به یک مشاوره آگاه و فعال در این زمینه نیاز دارید.

پیشرفته تر شدن زندگی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت مشغله ی زیاد باعث شده است که همه ی افراد با مشکل کمبود وقت روبرو شوند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها نخواهد ماند.

در این بین خانواده هایی که فرزندشان درگیر انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا فردی که قصد انتخاب رشته یا تغییر رشته را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و … را ندارند. پس بنابراین مشاوره انتخاب رشته آنلاین و مشاوره تحصیلی یکی از آسان ترین راه برای مشاوره گرفتن است. مشاور تحصیلی

یکی از بهترین مزیت های مشاوره :

این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و می توانید در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود تماس بگیرید و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای مشاوره غیر حضوری هزینه کمتر آن نسبت به کلاس های حضوری است. از نظر مادی و هزینه می توان گفت مشاوره ی غیر حضوری و آنلاین هزینه های اضافی را حذف می کند.

عدم حضور فیزیکی در کلاس های مشاوره یکی دیگر از مزایای مشاوره غیر حضوری است. خیلی از دانش آموزان و دانشجویان تمایل به حضور برای مشاوره گرفتن ندارند و به خاطر دلایل مختلفی از حضور در کلاس های مشاوره اجتناب می کنند. اما از طریق تماس با یک مشاور متخصص حرفه ای این امکان را به آن ها می دهند که بدون نیاز به حضور فیزیکی از تمام اطلاعات مشاوره ای استفاده کنند. خیلی از افراد برای آمادگی در آزمون و کنکور دچار نگرانی و استرس شدند. نا آشنا بودن با نحوه امتحان، سوالات و نگرانی اینکه زمان کافی برای مرور کامل درس های گذشته را نداشته باشند.

سامانه تلفنی مشاوران ایران

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید