مشاور

موضوع مهمی که این روزها دغدغه ی بیشتر خانواده هاست ارتباط موثر با فرزندان میباشد اینکه چگونه میتوانند به فرزندان خود نزدیک تر شوند و ارتباط نزدیکی به دور از خشونت با ان ها داشته باشند چگونه میتوانند گوش شنوا باشند برای فرزندان تا بتوانند در راستای رشد و تعالی انها را یاری دهند مشاور

ارامش خانواده میتواند یکی از راه های رسیدن به موفقیت تک تک اعضای خانواده باشد برای اینکه بتوانید زندگی ارام تو ام با امنیت  داشته باشید

چرا باید یک مشاور را ببینیم؟

مشاوره ی فردی یا روان شناسی به شما این فرصت را می دهد تا در مورد مشکلات اجتماعی، عاطفی یا رفتاری خود که باعث استرس برای شما شده یا در عملکرد روزانه تان اثر گذاشته است بتوانید صحبت کنید. مشاوران افرادی آموزش دیده و ماهر هستند که می تواند به نگرانی های شما به شکلی بدون قضاوت و درست واکنش نشان دهند. رابطه ی مشاوران منحصر به فرد است که باعث ایجاد جوی ایمن برای شما خواهد شد تا بتوانید آزادانه حرف بزنید و بدانید چیزی که با او در میان می گذارید محفوظ و تنها بین خودتان نگه داشته خواهد شد.

دلایل زیادی هستند که باید از مشاوره ی فردی یا روانی سود ببرید. برخی از متداول ترین مشکلاتی که اغلب دانش آموزان برای آن به دنبال مشاوره می روند

عبارتند از:

 • نگرانی های جنسی
 • اضطراب یا حملات پانیک شدید
 • رفتارهای اجباری و بدون کنترل
 • مشکل برای مدیریت درست استرس
 • خشونت در خانواده یا تجاوز جنسی
 • افسردگی یا نداشتن انگیزه برای کارها
 • مشکل برای کنار آمدن با اتفاقات سخت
 • مشکلاتی در خشونت و کنترل عصبانیت
 • مشکلات خانوادگی و مشکلات در روابط
 • مشکل در مصرف الکل یا اعتیاد به دیگر مواد
 • مشکل در تمرکز یا تمام کردن کارها و تکالیف مدرسه
 • مشکلات مرتبط در رفتارهای مرتبط با خوردن یا تصویر بدنی
 • مشکلاتی مانند از دست دادن یکی از عزیزان و سوگواری برای آن
 • عادت کردن به عقب انداختن کارها یا دیگر رفتارهایی که باعث مشکل برای شما خواهد شد.

مشاوره ی فردی چیست؟

مشاوره ی فردی منبعی برای کسانی است که با مشکلاتی
در سلامت روان خود مواجه می شوند، مانند افسردگی، اضطراب، اختلال دوقطبی و … این افراد از طریق مشاوره می توانند یاد بگیرند چگونه با استرس های روزانه برخورد کنند، مشکلات در روابط بین فردی خود را حل نموده، با مواردی مانند سوگواری برای یک عزیز یا مشکلات خشونت برخورد کرده و یا مشکلی که در اعتماد به نفس کم خود دارند را از طریق مشاوره حل کنند. مشاور تنها درهایی را باز می کند تا به فرد بیمار اجازه دهد از تجربیات فردی او بهره مند گردد.

مشاوره ی فردی بنا به دلایل متعددی برای شما مفید خواهد بود، مانند افزایش هشیاری فرد نسبت خود، تشویق شناخت بیشتر خود، تشخیص محدودیت ها، بالا بردن مهارت های ارتباطی و بهبود استفاده از مهارت های تطابقی سالم. فواید این مشاوره می تواند منجر به تغییراتی در رفتار فرد شود که اغلب می تواند علائم مشکلات روانی او را کاهش دهد.

 • آگاهی از خود.

 • در طول جلسات مشاوره، فرد و مشاور در مورد مشکلاتی باهم صحبت خواهند کرد که لازم است بررسی شوند. مشاوران اغلب افراد را تشویق می کنند تا نسبت به تجربیات خود واکنش داده و خوب در آن ها غرق شوند.

برای مثال تمرین تمرکز ذهنی به طور گسترده ای امروزه در جلسات مشاوره استفاده می شود تا توانایی فرد برای حضور یافتن در زمان حال و لحظه ی فعلی را زیاد کند. تمرینات تمرکز ذهنی اغلب بیمار را تشویق می کنند تا به افکار، احساسات و حس و حال خود در همان جلسه تنها دقت داشته باشند. این نوع تمرین برای فرد باعث می شود بتواند نسبت به تجربیات انسانی خود به هشیاری نسبت به خودش برسد. حالا درون من واقعا چه اتفاقی دارد می افتد؟ درست در همین لحظه. مشاور

بعلاوه مشاوران می خواهند دیدگاهی نسبت به تاثیر رفتار فرد روی خروجی مطلوب او ایجاد کنند. به خصوص درمان های رفتار شناختی که در آن از تکنیک های رفتار شناختی یا CBT استفاده می شود به فاصله میان چیزی که فرد فکر می کند اتفاق خواهد افتاد و چیزی که در واقعیت رخ می دهد اشاره دارد.

کسی که با یک فوبیای خاص از عنکبوت ها می جنگد به احتمال زیاد در موقعیت هایی که ممکن است عنکبوت ها حضور داشته باشند حضور نمی یابد با این قصد که استرس خود را کاهش دهد. با این وجود اجتناب از عنکبوت ها به سادگی اجازه می دهد ترس شما قوی تر شود. مشاوران نظاره کنندگانی بسیار سخت و قاطع هستند که باعث می شوند فرد چیزهایی را ببیند که خودش به تنهایی قادر به دیدن آن ها نیست.

 • شناخت خود مشاور

مشاوره به فرد اجازه می دهد در سفری شرکت کند که به شناخت خودش می رسد. من چه کسی هستم؟ باورها و ارزش های من چه هستند؟ چه چیزی به زندگی من معنا می دهد؟ چه کسانی در شبکه ی حمایتی من قرار دارند؟ این ها همه سوالاتی هستند که فرد مشاور در مقابل ذهن مراجعه کننده ی خود قرار می دهد. مشاور

 • شناخت محدودیت ها

بسیاری از افراد برای مواردی که مرتبط با روابط و مهارت های اجتماعی شان می شود از مشاوران کمک می گیرند. در اغلب موارد مشکلات در نتیجه ی نداشتن محدودیت و مرز بروز می کنند. محدودیت ها می توانند مرزهایی فیزیکی و عاطفی هستند که کمک می کنند بین تمایلات، نیازها و اولویت های یک فرد با دیگری تفاوت باشد. مهم ترین جنبه از ایجاد مرزها شناختن این است که کجا به ان ها نیاز دارید.

علاوه بر محدودیت های کلامی، فرد باید در ابتدا به دنبال شناخت و داشتن مرزهایی برای خود باشد. نقش مشاور فراهم کردن دیدگاهی نسبت به نیازها و اولویت های هر فرد است. شما نیاز دارید هر هفته چه مدت زمانی را از همسر خود دور باشید؟ چگونه می توانید کارهای خود را اولویت بندی کنید تا برای خودتان مرزهایی بگذارید؟ هریک از این سوالات می توانند در جلسات مشاوره بررسی شوند.

سامانه تلفنی مشاوران ایران : مراکز مشاوره رایگان در اهواز

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید