در چند سال اخیر با پیشرفت سطح آموزشی و تحصیلی در سراسر کشور نیاز به مشاوره تحصیلی نیز برای بالا بردن بازدهی تحصیلی افزایش یافته است . نکته قابل توجه این است که برای کسی که قصد دارد از مشاوره تلفنی تحصیلی استفاده کند تنها کار فشردن دکمه های تلفن و شماره گیری است ، که این امر موجب شده تا داوطلبان بسیاری از این خدمات استقبال نمایند .

انتخاب درست در زمان های حساس، آینده شما را تضمین می کند.
از جمله مواردی که در آینده شغلی و تحصیلی افراد موثر است، انتخاب های مربوط به تحصیل افراد است.
از انتخاب رشته در پایه نهم تا انتخاب رشته در دانشگاه، هر کدام ممکن است سرنوشت شغلی و تحصیلی افراد را تغییر دهد.
در این موقعیت های حساس، مشورت گرفتن از کارشناسان و متخصصان این حوزه، شما را در انتخاب های خود مصمم تر می کند و یا باعث می شود شما مسیر بهتر و مطلوب تر را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.

در سال های گذشته، مشورت با کارشناسان تحصیلی، فقط از طریق مراجعه حضوری امکان پذیر بود اما خوشبخانه این روزها امکان مشاوره تلفنی تحصیلی با موبایل نیز برای افرادی که امکان مراجعه حضوری به کارشناسان این حوزه را ندارند هم ایجاد شده است.
از سرتاسر کشور، افراد می توانند نظرات و راهنمایی های مشاوران تحصیلی را برای برنامه ریزی درسی، انتخاب رشته پایه نهم، هدایت تحصیلی نهم، مشاوره کنکور، مشاور انتخاب رشته، نحوه مطالعه برای کنکور و … به راحتی و از طریق مشاوره تلفنی تحصیلی با موبایل بشوند.

برنامه ریزی درسی

گاهی اوقات دانش آموزان وقت زیادی را به درس خواندن اختصاص می دهند اما نتیجه مطلوبی نمی گیرند و یا نمراتشان تغییری نمی کند!
این دانش آموزان احتمالا نمی دانند چطور هدفمند درس بخوانند و یا از نحوه مطالعه هر درس آگاه نیستند.
آنها به دلیل با اینکه زمان زیادی را به درس خواندن اختصاص می دهند و از تفریحات خود می گذرند، اما نتیجه مطلوبی نمی گیرند و دلسرد می شوند.

برای برنامه ریزی درسی باید چند فاکتور را در نظر بگیرید و برنامه ای رویایی و غیر واقعی ننویسید.
برنامه ریزی درسی باید به گونه ای تنظیم شود که باعث رشد تحصیلی دانش آموز شود و او را برای درس خواندن، ترغیب کند.
کنار گذاشتن کامل تفریحات برای درس خواندن، باعث خستگی دانش آموز می شود!
پس برای اینکه بتوانید هدفمند درس بخوانید و نتیجه زحمات خود را ببینید، از مشاوره تلفنی تحصیلی با موبایل بهره مند شوید و با کمک کارشناسان تحصیلی ما، برنامه درسی مطلوبی برای خود تنظیم کنید.

مزایای مشاوره تلفنی تحصیلی و غیر حضوری بنا به شرایط می تواند متعدد باشد که به چند مورد آن می پردازیم :

۱ – دسترسی راحت :

  •  به هرطریقی مشاوره تلفنی تحصیلی می تواند برای کاربر
    راحت تر باشد . بدین ترتیب که عوامل محدود کننده برای گرفتن مشاوره ی خوب و در زمان موجود را بسیار کمتر می کند ؛ ممکن است محل کار و یا زندگی شما از مرکز مشاوره ای که شما تمایل دارید
    از مشاوران آن مشاوره بگیرید ، دور باشد .
  •  ممکن است شما در آن تایم مشغول هر کاری باشید و
    نتوانید از منزل به هر دلیلی خارج شوید مثلا : در حال آشپزی هستید ، از کودک خود مراقبت می کنید یا در حال مطالعه کردن هستید . در همه ی این احوال و در کنار آن ها می توانید به راحتی و سهولت ،
    مشاوره تلفنی تحصیلی برای حل مشکلات خود را داشته و مسائل خود را در همان لحظه پیگیری کنید .

۲ – صرفه جویی در زمان :

( با مشاوره تلفنی شما در واقع ، زمان گران قیمت خود را می خرید ) هزینه
کردن زمان ، می تواند خیلی بیشتر از پولی که شما برای انجام کاری خرج می کنید ، اهمیت داشته باشد . بامشاوره تلفنی می توانید ، بدون صرف کردن زمان اضافه برای رفت و آمد ، ماندن در ترافیک و شلوغی ، مشکلات
خود را در همان مکانی که هستید ، حل کنید . این که در لحظه ، بتوانید مشکل خود را حل کنید ، خب خیلی ارزشمند است .

۳ – مشاوره کردن با چندین متخصص و مشاور در همه ی زمینه ها 

در نظر بگیرید ، شما پس از این مرکز مشاوره ای که مطابق
با استاندارد هاست ، پیدا می کنید ، ضمن اینکه وقت و زمانی را هزینه کرده و به آن جا مراجعه می کنید ؛ مطمئنا می توانید تنها با یک متخصص صحبت کرده و مساله ی خود را مطرح کنید . در حالی با مشاوره تلفنی این
امکان برای شما فراهم است که شما می توانید با مشاوران و متخصصان بیشتری صحبت کرده و از راهنمایی های چند روانشناس ، بهره ببرید .

سامانه تلفنی مشاوران ایران : مراکز مشاوره رایگان در اهواز

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید