افرادی که به دنبال درمان از راه دور هستند گزینه های زیادی دارند، اما باید در جستجوی یک درمانگر احتیاط کنید. برخی از افرادی که به صورت تلفنی خدماتی را ارائه می دهند، دارای مجوز نیستند.مشاوره معتبر

این می تواند منجر به درمانی ناکارآمد یا یک وضعیت بالقوه خطرناک شود. به اشتراک گذاشتن اطلاعات خصوصی با شخص اشتباه، می تواند منجر به سرقت هویت و سایر اشکال کلاهبرداری شود. هنگام انتخاب یک درمانگر آنلاین ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که او دارای مجوز روانشناسی است. یک درمانگر آموزش دیده باید حداقل دارای مدرک فوق لیسانس در زمینه مربوط به سلامت روان باشد. این مهم است که اطمینان حاصل کنید که درمانگر شما از مهارت های فنی برای ارائه درمان به صورت تلفنی برخوردار است. بنابراین مهم است که شما از چه مرکز مشاوره یا درمانی خدمات خود را دریافت می کنید.

مشاوره معتبر

در این زمینه اگر به جستجوی درمانگرانی هستید که به صورت تلفنی به شما خدمات ارائه دهند و از صحت کامل شایستگی این افراد اطمینان لازم را کسب کنید، بهتر این راه تماس با مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی احیاست. این مجموعه درمانی جامع که کلیه درمانها را اعم از درمانهای فردی و اجتماعی را شامل می شود می تواند راهگشای شما در زمینه درمان از راه دور باشد.

مزایای مشاوره روان‌شناسی آنلاین چیست؟

حل سریع‌تر مشکل: بسیاری از درگیری‌های ذهنی و مشکلات، نیازمند راهنمایی و کمک در نزدیک‌ترین زمان ممکن هستند. بدون شک مشاوره آنلاین حضوری نمی‌تواند این سرعت عمل را داشته باشد.

دریافت مشاوره در هر مکان: این را باید یکی از بزرگترین مزیت‌های این شکل از مشاوره دانست. فرقی ندارد درمان‌جو در کدام شهر جهان زندگی می‌کند، چرا که او فقط نیازمند یک اتصال ساده به اینترنت است.

دسترسی به روان‌شناسِ هم‌زبان و هم‌فرهنگ: اگر دور از زبان مادری و فرهنگی که با آن خو گرفته‌اید باشید، مشاوره آنلاین می‌تواند شما را بدون دغدغه به مشاوران حرفه‌ای و شناخته‌شده فارسی زبان برساند.

صرف هزینه کمتر: علاوه بر آنکه در یک مشاوره آنلاین روان‌شناسی از هزینه مالی و انسانیِ رفت و آمد کاسته می‌شود، مبلغ آن نیز کمتر است. این مزیت به افراد کمک می‌کند تا بتوانند بیشتر از روان‌شناسی در زندگی‌شان بهره ببرند.

ادامه جلسات مشاوره در صورت عدم دسترسی: ممکن است برخی از ما، از یک زمانی به بعد، نتوانیم جلسات مشاوره حضوری‌ را ادامه بدهیم. از آن‌جا که موثر بودنِ این جلسات، در پیگیری و ادامه‌دادن‌شان است، افراد می‌توانند با استفاده‌ از شیوه‌های آنلاین، درمان‌شان را ادامه دهند.

مشاوره روان‌شناسی آنلاین برای چه کسانی کاربرد دارد؟

نمی‌توان به این سئوال پاسخ مستقیمی داد، چراکه هر کسی می‌تواند به صورت آنلاین مشاوره بگیرد، اما برای آن‌که بدانید این شیوه از رسیدن به سلامت روان برای شما مفید است یا نه، موارد زیر بهترین کاربردهای این شیکل از مشاوره روان‌شناسی است.

– افرادی‌که خارج از ایران زندگی می‌کنند.

– افرادِ دارای ناتوانی‌های جسمی که احتمال آن‌که در جلسات آفلاین شرکت کنند، بسیار پایین است.

– کسانی‌که زمان کمی دارند.

– افرادی‌که به مشاوران روان‌شناسی متخصص دسترسی ندارند.

– کسانی‌که به دلایلی مانند شرم و یا محدودیت ترجیح می‎دهند در جلسه حضوری شرکت نکنند.

– افرادی‌که در جلسات مشاوره حضوری شرکت می‌کرده‌اند اما پس از مدتی دیگر نمی‌توانند در آن حضور داشته باشند.

زمینه‌های مشاوره روان‌شناسی آنلاین

این شکل از دریافت مشاوره نیز می‌تواند در همه حوزه‌ها و مسائل موثر باشد. این اثرگذاری به خصوص می‌تواند در زمینه‌هایی باشد که فرد از ابراز مشکل شرم دارد؛ مانند روابط زناشویی و یا اختلال‌ شخصیت که در پلتفرم سیمیاروم، افراد زیادی در زمینه‌های زیر از مشاوران خبره فارسی‌زبان مشورت گرفته‌اند:

– وسواس

– افسردگی و اضراب اجتماعی

– زوج درمانی، رابطه قبل و پس از ازدواج سکس‌تراپی

– مشکلات خانوادگی

– مشکلات فردی

– روان‌کاوی

– و …

مشاوره معتبر

در نهایت اگر قصد دارید از این شکل جلسات مشاوره بهره ببرید، بهتر است به ویژگی‌های مهمی که یک پلتفرم آنلاین روان‌شناسی باید داشته باشد توجه کنید. موارد زیر را در نظر داشته باشید:

– روان‌شناسان حرفه‎‌ای و با سابقه

– کیفیت جلسه مشاوره

– سرویس خدمات‌دهی مناسب

– در دسترس بودن

– درگاه پرداخت خارجی و داخلی

باتوجه به تغییر شیوه دریافت مشاوره از حضوری به آنلاین به مرورِ زمان، پلتفرم‌ها، سایت‌ها و کانال‌های آنلاین زیادی وارد میدان شده‌اند که خدمات مناسبی ارائه می‌کنند.

سامانه تلفنی مشاوران ایران : مراکز مشاوره رایگان در اهواز

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید . مشاوره معتبر

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید