مشاوره اینترنتی برای تمام افرادی که تمایل به بهره‌گیری از آن را دارند، در دسترس است. مشاوره روانشناسی آنلاین بر موانعی غلبه کرده است که ممکن است بسیاری از افراد را از مراجعه به مشاور منصرف کند.

برای مثال افرادی که در مناطق روستایی یا دورافتاده‌ای زندگی می‌کنند که در آنجا خدمات مشاوره ارائه نمی‌شود، می‌توانند به راحتی به مشاور آنلاین دسترسی داشته باشند. همچنین بیماران ناتوان و افرادی که نمی‌توانند از خانه خارج شوند، نیز امکان استفاده از مشاوره اینترنتی را دارند. به علاوه مشاوره آنلاین برای بیماران دچار اختلالات شنوایی و بینایی نیز مفید است.

مشاوره آنلاین توانسته است کودکان و نوجوانان را به دریافت مشاوره ترغیب کند، چرا که این گروه‌های سنی هنگام استفاده از اینترنت راحت‌تر هستند.

راحتی

مشاوره آنلاین با روانشناس راحت است. هم مشاور و هم مراجعه کننده می‌توانند در زمان‌های مختلف با هم تماس برقرار کنند. به این ترتیب برخلاف مشاوره سنتی، پرمشغله بودن و نبود وقت مشکلی را برای این سبک از مشاوره ایجاد نمی‌کند. به علاوه مشاوره اینترنتی این امکان را برای مشاور فراهم می‌آورد تا خدمات گسترده‌تری را به بیماران خود ارائه دهد، چرا که مشاوره آنلاین 24 ساعته است و ناحیه جغرافیایی وسیع‌تری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

مشاوره آنلاین برای افرادی که نسبت به مشاوره گرفتن تردید دارند یا احساس راحتی در مدل مشاوره حضوری نمی‌کنند، مناسب‌تر است، چرا که در این روش لازم نیست که مشکلات را به صورت رودررو توضیح داد. عدم نیاز به مراجعه حضوری مشاوره را برای افراد دچار اختلال‌های اضطراب، فوبیای اجتماعی یا آگورافوبیا (هراس از مکان‌های باز و شلوغ) آسان‌تر کرده است.

هزینه کمتر

مشاوره آنلاین هم برای شما اقتصادی‌تر است، .مشاوره اینترنتی هزینه‌های بالاسری رفت و آمد و هزینه زمانی را کاهش می‌دهد، بنابراین هزینه مشاوره آنلاین کمتر از مشاوره حضوری است.

برچسب نخوردن از سوی جامعه

افرادی که مشاوره روانشناسی آنلاین را انتخاب می‌کنند، با بدبینی جامعه درباره دریافت خدمات روانشناسی روبرو نمی‌شوند. اشخاصی که به دلیل نظرات دیگران تمایل به شرکت در جلسات مشاوره ندارند، می‌توانند در حریم خصوصی خود بدون نیاز به مراجعه به مراکز مشاوره از خدمات لازم برخوردار شوند. زمانی که مشاوره در محیط آرام و بدون تشویش خانه‌ی فرد و از راه رایانه انجام می‌شود، مسیر کاملاً متفاوتی به خود می‌گیرد.

بیمار در آرامش حریم خصوصی خود می‌تواند بدون هراس .از برچسب خوردن از سوی جامعه و بدون ترس از دیده شدن در اتاق انتظار توسط کارکنان کلینیک یا هر فرد دیگری که تصادفاً در آن زمان از .آنجا عبور می‌کند، مشکلات خود را با مشاور در میان بگذارد.

بنابراین مشاوره آنلاین آرامش خاطر ناشناس ماندن .را برای بیمار به ارمغان می‌آورد و به این ترتیب احتمال قضاوت شدن را کاهش می‌دهد. با این توصیف اشخاصی که از بیم نظرات منفی دیگران خود را از دریافت خدمات مشاوره محروم می‌کردند، می‌توانند مشاوره اینترنتی را در کمال آرامش امتحان کنند.

ناشناس ماندن

چون در مشاوره و روانشناسی آنلاین با .روانشناس نیازی به تماس چهره به چهره نیست، افراد با صراحت بیشتر و بدون نگرانی از تعصبات نژادی، جنسیتی، سنی یا تاثیر فرم بدن و ظاهر خود ارتباط برقرار می‌کنند. در . نتیجه میزان صداقت در مشاوره بالاتر می‌رود و زمانی که پای خودافشایی به میان می‌آید، صحبت‌های بیمار اعتبار بالاتری پیدا . می‌کند. مشاوره اینترنتی بیمار را از مزیت ناشناس ماندن برخوردار می‌سازد و به این ترتیب بسیاری از بیماران مشکلات خود را با اطمینان از نامرئی ماندن خود در کمال آرامش بیان می‌کنند.

مشاوره خانواده تلفنی و حضوری طیف وسیعی از مسائل و چالش‌های موجود در خانواده‌ها را در بر می‌گیرد. در گذشته خانواده‌ها برای حل کردن مشکلاتشان، با افراد با تجربه و سن بالای خانواده خود و به اصطلاح با ریش سفیدان خانواده مشورت می‌کردند.

اما امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی . و نیازهای متنوع افراد جامعه، خانواده‌ها با مشکلات پیچیده‌تری مواجه هستند و برای حل این مشکلات نیاز به مشاوره با یک متخصص دارند. مشاوره . خانواده تلفنی یا حضوری هر دو می‌توانند به شما برای رفع این مشکلات کمک کنند.

مشاوره خانواده و مشاوره تلفنی خانواده طیف وسیعی از مسائل را . در برمی گیرد که علاوه بر کمک در حل مشکلات خانوادگی می‌تواند در بالا بردن مهارت شما در زندگی به عنوان عضوی از خانواده بسیار مؤثر باشد.

از جمله مباحث مطرح در زمینه خانواده می‌توان به مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره دوستی بین دختر و پسر، مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج، مشاوره دوران نامزدی، مشاوره همسرگزینی، مشاوره همسریابی، مشاوره ازدواج، مشاوره عقد و مهریه، مشاوره زندگی مشترک، مشاوره جنسی، مشاوره روابط زناشویی، مشاوره دوران بارداری، مشاوره نوزاد و نوباوه، مشاوره مشکلات یادگیری کودک، مشاوره بازی کودک، مشاوره تربیت کودک، مشاوره نوجوان، مشاوره بلوغ و رشد، مشاوره کودک، مشاوره جوان، مشاوره طلاق، مشاوره خیانت، مشاوره چندهمسری و …. اشاره داشت.

سامانه تلفنی مشاوران ایران

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید