معرفی مشاوره تحصیلی آنلاین :

مشاوره تحصیلی آنلاین

جهان امروز به سبب پیچیدگی زیاد موجب شده است افراد دچار مشکلات فراوانی در جنبه های مختلف زندگی گردند. بدیهی است که افراد، خود به تنهایی توانایی حل تمام مشکلات را ندارند و به کمک حرفه ای از جانب متخصصین نیازمند می باشند. راهنمائی و مشورت در طول زندگی آدمیان مطرح بوده و آنان با کسانی که مورد قبول و اعتمادشان بوده مشورت می کرده اند. با توسعه علوم و رشد علوم رفتاری، مشاوره به صورت حرفه ای تخصصی درآمد..

امروزه راهنمائی و مشاوره به صورت حرفه ای راهی مطمین برای کمک به افرادی است .که در زمینه رشد، سازگاری، تصمیم گیری، روابط خانوادگی، مهارتهای اجتماعی،.شیوه زندگی و… با مشکل مواجه  می شوند.

اصول مشاوره :

مشاوره یک رابطه دو طرفه است و در آن مشاور و مراجع هر دو وظایف .از پیش تعریف شده ای دارند که لازم است. بدان ها متعهد باشند. اصولی که برای یک مشاور وجود دارد.شامل اصول اخلاقی و همچنین اصول حرفه ای است که توسط انجمن .مشاوره آمریکا و همچنین با نظارت نظام مشاوره جمهوری اسلامی ایران تعیین شده است.

تفاوتی ندارد مشاوره تحصیلی که شما از آن استفاده می نمایید مشاوره تحصیلی دبیرستان است..اصول اخلاقی و حرفه ای مشخصی برای تمامی این خدمات تعیین شده است. قبل از اینکه به مشاور مراجعه نمایید حتما توصیه می کنیم که صادقانه تمام موارد لازم را ذکر کنید .و همچنین هر زمانی که ابهامی داشتید و یا مشکلی وجود داشت، حتما این مسئله را مطرح نمایید تا مشاور بتواند به خوبی به سوال شما پاسخ دهد.

از طریق مشاوره تحصیلی می توان توانایی ها و نیز محدودیت های .دانش آموزان را شناخت و از امکانات موجود حداکثر استفاده. را به عمل آورد. مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی. دقیق استعدادها و توانایی های دانش آموزان آنها را به سوی رشته تحصیلی مناسب راهنمایی کند. .مشاور تحصیلی با همکاری معلم، خانواده و مسئولان .مدرسه میتواند دانشآموزان را در جهت رفع مشکلات. تحصیلی، خانوادگیف روانی و تأمین ثبات عاطفی یاری داده و .در نهایت، نیل به اهداف آموزش و پرورش را محقق سازد.

می توانید با متخصصین ما در مشاوران ایران  تماس بگیرید با شماره کد (#۷۸۰۲۴*۶۶۵۵*) تماس حاصل فرمایید.

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین :

امروزه نقش و اهمیت مشاوره تحصیلی بسیار پررنگ تر از گذشته گردیده است..به همین دلیل سایت های مخلتفی برای سهولت و راحتی .داوطلبان اقدام به مشاوره تحصیلی آنلاین می نمایند. .امروزه برخلاف گذشته تمامی دانش آموزان و داوطلبان نیازمند .مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری می باشند.

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین شامل خدمات تخصصی از ابتدایی.تا دکتری میباشد و در هر مرحله فرد با مشکلات همان مقطع درگیر می گردد. .به همین دلیل نیازمند آموزش ها و مهارت هایی. هستند تا بتوانند به بهترین نتیجه دست یابد. مشاوره تحصیلی انتخاب. رشته دانشگاهی کمک می کند تا چنانچه در مرحله انتخاب رشته دچار مشکلی همانند .عدم علاقه به رشته خود شده اند، کمک می کند تا با رشته پذیرفته شده وفق یابند و یا اینکه در رابطه با مراحل تغییر رشته آشنا شوند.

مشاوره تحصیلی آنلاین سامانه مشاوران ایران

آماده پاسخگویی به سوالات تحصیلی داوطلبان و علاقمندان به تحصیل می باشد. .برای دریافت پاسخ سوالات تحصیلی خود از طریق تلفن ثابت ،.با شماره های سامانه  تماس بگیرید.مشاوره دهنده تخصصی ، شما عزیزان را در امور تحصیلی راهنمایی خواهد کرد.

مشاوره تحصیلی آنلاین :

مشاوره تحصیلی آنلاین این روزها در اکثر مراکز مشاوره تحصیلی ، آزمون های آزمایشی و حتی منابع کنکوری که اکثرا جنبه تبلیغاتی برای جذب داوطلب هستند ، دایر می باشند. مشاوره تحصیلی آنلاین حتما باید توسط کارشناسان با تجربه و آگاه در زمینه مقاطع مختلف تحصیلی انجام شود. گروه مشاوره ای مرکز مشاوران ایران اصول برنامه ریزی و مطالعه
را اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بعد از آن بدون کمک شخصی دیگر برنامه ریزی خود را پیاده سازی کنید.

امروزه استفاده از تکنولوژی های ارتباطی و فضای آنلاین، پیشرفت و افزایش روز افزونی داشته است و این موضوع در آموزش های دانش آموزان نیز به وفور دیده می شود.

این مسئله مشاوران مجموعه مشاوران ایران را بر آن داشته تا با ارائه خدمات مشاوره آنلاین تحصیلی در تمام ایام هفته و در تمام سال در دسترس دانش آموزان سطح کشور باشد و
حتی دورافتاده ترین مناطق نیز از دسترسی به بهترین مشاوره ها محروم نباشند.

می توانید با متخصصین ما در مشاوران ایران  تماس بگیرید با شماره کد (#۷۸۰۲۴*۶۶۵۵*) تماس حاصل فرمایید.

در ارتباط های آنلاین با مشاوران این مجوعه، دانش آموزان قادر خواهند بود که برنامه ریزی درسی خود را به صورت اختصاصی تنظیم نمایند.

مسلما استفاده از تجربه افرادی که مکرراً برنامه های درسی مختلفی را تنظیم نموده اند، می تواند به تمام متقاضیان کمک نماید تا از یک برنامه ریزی درسی اختصاصی متناسب با شرایط خود بهره مند گردند.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد. دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید. زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود.که با احتساب ارزش افزوده و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که .خدمتی نوین می باشد.برای سهولت در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزود ه و مالیات ( یعنی از حساب شما فقط 10.000تومان ) کسر می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در زمان با مشاوران خود صحبت کنید . این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران ، این سامانه را ارزانترین. سامانه تلفنی کشور دانسته که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد .

می توانید با متخصصین ما در مشاوران ایران  تماس بگیرید با شماره کد (#۷۸۰۲۴*۶۶۵۵*) تماس حاصل فرمایید.

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید