مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه خرید خدمت سربازی

مشاوره تخصصی نظام وظیفه : در سال 1395 قانونی تصویب شده که مشمولینی که بیش از هشت سال تمام غیبت داشته باشند می توانند پرداخت جریمه کارت معافیت دریافت کنند. جوانان موظفند در سن 18 سالگی آمادگی خود را برای اعزام به سربازی اعلام کنند لذا غیبت سربازی از سن 18 سالگی لحاظ می شود در این راستا افرادی که متاهل هستند از شرایط به خوصوصی بهرمند می شوند جالب است بدانید این قانون سربازان حین خدمت را نیز شامل می شود و اگر قبل از اعزام بیش از 8 سال غیبت داشته باشند میتوانند از آن استفاده کنند. سربازان فراری هم در صورتی که شرایط فوق را داشته باشند میتوانند از آن بهرمند شوند .اما افرادی که اقدام به تحصیل می کنند و مدارک عالی دانشگاهی را کسب می کنند هم می توانند بعد از اتمام تحصیل از این قانون بهرمند شوند و با پرداخت جریمه معاف شوند اما اما مبلغ پرداختی بر اساس مقطع تحصیلی آن ها تعیین میشود برای مثال فردی که مدرک دکتری دارد نسبت به فردی که مدرک لیسانس دارد جریمه بیشتری پرداخت میکند . .

کلیه مشمولان عزیز می توانند جهت اطلاع از نحوه اقدام برای خرید سربازی با هزینه کمتر جهت مشاوره با شماره کد  #78024*6655* تماس حاصل فرمایید  و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

خرید خدمت نظام وظیفه با مدرک پیش دانشگاهی و مشمول غایب

مشمول غایب که مدرک پیش‌دانشگاهی دارد ، باید مدرک خود را در سیستم دیپلم. اعلام کند و مبلغ جریمه‌ مشولان غایب دیپلمه را پرداخت کند , .اگر مشمولی در سال قبل دارای شرایطی بوده که این نوع معافیت. به او تعلق می گرفته ولی اقدام نکرده است و یک .سال غیبت دیگر به مدت غیبت قبلی اضافه شده و باید به.مقدار ده درصدجریمه بیشتری پرداخت کند.مقدار جریمه برای مشمولانی که تحت پوشش .کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا بهزیستی باشند ، ۷۰ درصد تخفیف دارد ،. در حالی که در سال گذشته این قانون برای مشمولان. که این شرایط را داشتند نیز وجود داشت..همانطور در بالا گفته شد به مشمولان متاهل ۵ درصد تخفیف داده می شود و. اگر فرزندی نیز داشته باشند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف می گیرند..واجدین شرایط پرداخت جریمه میتوانند به 2 صورت نقدی. و یا اقساط مبلغ جریمه خود را پرداخت کنند و اگر بصورت .اقساطی می خواهند اقدام کنند به یاد داشته باشند که تا پایان امسال باید .این مبلغ را تسویه کنند. مشمولان خارج از کشور هم که حق رفت وآمد .را ندارند میتوانند از این قانون مانند سایر مشولین بهره ببرند..

مشاوره نظام وظیفه آنلاین مطابق آخرین اخبار و قوانین سازمان نظام وظیفه

از دیگر اخبار جدید نظام وظیفه این است که مشمولان متناسب با مهارت و تخصص .خود به کار گرفته می شوند که فرصت خوبی. برای خدمت به کشور و تجربه اندوزی است و خدمت سربازی. را برای شما خوشایند تر میکند.

اگر مشمولی مدرک تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس یا بالاتر داشته باشد. می تواند هنگامی درخواست اعزام را ثبت کند، .سوابق تخصصی و مهارتی خود را ارائه دهد چون در تعیین نیروی خدمتی بسیار مهم است.
به یاد داشته باشید دوران سربازی موقعیتی برای بدست آوردن تجربه های جدید است.و شما را آماده برخورد هوشمندانه با چالش های مختلف زندگی میکند .امروز جهت مشاوره با شماره کد  #78024*6655*   تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره نظام وظیفه آنلاین و تلفنی .یا حضوری شما را راهنمایی کنیم تا به بهترین نحو از این دوره بهره مند شوید.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

تشریح روند ارائه خدمات تامین اجتماعی به مشمولان وظیفه

سازمان تامین اجتماعی از سه طریق خدمات خود را به سربازان و مشمولان .سازمان نظام وظیفه ارائه می کند:. کسانی سربازی انجام داده باشد و دو سال سابقه در زمینه. پرداخت بیمه داشته باشد ، 1 برابر آخرین حقوق و مزایایی که دارد به عنوان هدیه ازدواج دریافت میکند..کسانی که سربازی را انجام داده اند بر اساس قانون با پرداخت ۷ درصد از. حق بیمه به عنوان سهم بیمه شده و ۲۰ درصدی را نیز که دولت پرداخت می کند، مدت دو سال می توانند به سابقه بیمه ای خود اضافه کنند.

اما افرادی که اصلا بیمه نیستند اما کارت پایان خدمت دارند می توانند با ارائه.کارت پایان خدمت به عنوان جواز کسب و کار از طرح بیمه اختیاری استفاده کنند. و مانند یک کارمند از مزایای قوانین تامین اجتماعی استفاده کنند.

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در مورد قوانین نظام وظیفه

سهمیه ۲۰ هزارنفری کسرخدمت‌های جدید سربازی(ایثارگری) طبق قانون نظام. وظیفه هرسال ۲۰ هزارنفر که دارای امتیاز بالا باشند از این سهیمه می توانند استفاده کنند. این قانون در سال 1397 نیز اجرا می شود . به کسانی که دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی، آزادگی و یا ۲۸ و ۲۹ درصد ایثارگری هستند این تسهیلات ارائه می شود. البته گفته می شود در سه ماهه اول سال در مورد شرایط جدید این قانون اطلاع رسانی خواهد شد. افرادی که دارای 27 و 26 ماه سابقه رزمندگی و یا 26 و27 درصد جانبازی هستند باید پیگیر اخبار جدید باشند.

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید