اضطراب، ترس و مشاوره درمان اضطراب

روش های نگاه کردن به ترس

مشاوره درمان اضطراب : ترس بخش مهمی از سیستم هدایت درونی ماست که از ما در مقابل چیزی که خطرناک کی انگاریم محافظت می کند.شما را از دویدن به میان ترافیک باز می دارد.با این حال اگر ترس مانع کاربرد تمام توانایی بالقوه ی شما شود یعنی شما مشکل دارید.اگر ترس از طرد شدن مانع از این شود که عشق را در زندگی خویش ملاقات کنید اضطراب مانع کامل زندگی کردنتان می شود.

اگر ترس از انتقاد و شکست مانع از این شود که تمام هدایای خدادادی و استعدادهایتان استفاده کنید آنگاه اضطراب و نگرانی توانایی بالقوه ی شما را مسدود می کنند و در نهایت اگر شما از تنها ماندن بترسید شاید رابطه ای را ادامه دهید که در واقع در آن مورد سوء استفاده قرار می گیرید.البته ترس می تواند از ما محافظت کند اما میزان بیش از حد آن ما را فلج می کند.

اضطراب ذهن و بدن

اضطراب ذهن بدن درست مثل افسردگی ذهن-بدن بسیار رایج است..همه ی ما می دانیم که احساس آشفتگی،.نگرانی و عصبانیت چگونه است. با این حال اضطراب بدن زمانی است. که عضلات شما سفت و دستگاه گوارش دچار نفح می شود شاید حس کنید که نیاز است دوش بگیرید یا دچار یبوست هستید.گاهی حس می کنید نفس کم می آورید یا قلبتان تند تند می زند. حس می کنید چیزی در گلوی تان گیر گرده است. در دقت کردن مشکل دارید مغزتان خالی می شود.احساس سرگیجه کرده و حتی حس می کنید کنترل خود را از دست داده اید.

در نهایت همه ی ما می دانیم که وحشت چگونه ما را متوقف می کند. ما در مرکز مشاوره روانشناسی گروه همراه به شما کمک خواهیم کرد که ترس را متوقف کنید؛ با جلسات مشاوره روانشناسی می توانیم به این اضطراب و ترس پایان دهیم. آشفتگی و اضطراب در یک سوم از ما می تواند به نقطه ای برسد که در آن نقطه دیگر می ترسیم خانه را ترک کنیم.

بعضی ممکن است به خاطر ترس از شکست به دنبال ارتقا شغلی نباشند. و در نهایت بعضی افراد در روابط یا در شغلشان شوکی را تجربه کرده باشند. یا در خانواده آنقدر ترس و تحقیر تجربه کرده اند که .در زندگی کنونی خود نیز از طریق سستی،کم حرفی و کرختی امتداد همان واکنش ها را زندگی می کنند.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های.به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به.صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد. و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات.مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزود ه .و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ..این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

تغییر :

اگر قصد تغییر داشته باشیم می ترسیم.اگر نخواهیم تغییر کنیم بازهم می ترسیم. در هر صورت ترس هست.وقتی چشم اندازی برای .آینده ترسیم می کنیم با ترس مواجه می شویم اگر طرحی برای آینده ای نداشته باشیم هم ترس را تجربه می کنیم.وقتی شانس به ما رو می کند می ترسیم و وقتی هیچ شانسی .هم نداریم ترس داریم. وقتی تنها هستیم ترس داریم و وقتی در میان جمعیت هستیم نیز ترس ما را احاطه می کند. درنهایت شاید از صمیمیت ترس داشته باشیم اما از طرف دیگر وقتی عزیزمان یا را ترک می کند نیز می ترسیم.در واقع ترس بخشی از مکانیزم مغزی ست.

عشق معجزه ای است که همه ی ما در جستجوی آن هستیم نه نخوت و نه تکبر.بلکه عشق یک احترام بزرگ. به خودمان و قدردانی برای معجزه ی بودنمان.دفعه ی بعد که ترسیدید این مفهوم ساده را به خود یادآور شوید:ترس فرصتی است برای به کارگرفتن ایمان. ایمان به الوهیت،ایمان به کائنات یا به قدرتی ماوراء خود.دفعه ی بعدی که حس کردید به اندازه کافی خوب نیستید و این حس در توانایی شما برای تصمیم گیری اختلال ایجاد می کند این مفاهیم ساده را به خود یادآوری شوید.

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید