برای برخورداری از حق معافیتی که شامل خانواده های ایثارگر می شود دانستن یکسری . شرایط و قوانین ضروری است که با دانستن آن ها راه معافیت برای افراد روشن تر خواهد شد. معافیت سربازی

معافیت سربازی خانواده ایثارگران

1- مدت آزادگی برای معافیت یک فرزند یا برادر وی 24 ماه تمام است.

2- به ازای هر24 ماه سابقه آزادگی یکی از فرزندان آزاده از خدمت معاف می شود.

3- چنانچه آزاده فاقد فرزند پسر باشد یک برادر وی می تواند از خدمت معاف شود.

4- برای آزاده فاقد فرزند پسر به هر میزان مدت آزادگی فقط یکی از برادران وی از خدمت معاف می شود.

5- در صورتیکه بر اساس ضوابط و مقررات . سال های گذشته آزاده ای که مدت آزادگی کمتر از 36 ماه بوده و . از امتیاز کسرخدمت برای فرزند یا برادرش استفاده کرده آیا با توجه به ضوابط جدید در نظر گرفتن حد نصاب 24 ماه آزادگی برای . معافیت نمی تواند یک فرزند یا برادر خود را معاف کند زیرا  از امتیاز آزادگی استفاده شده و امتیاز دیگری تعلق نمی گیرد.

برابر ماده 45 قانون خدمت وظیفه عمومی، مشمولانی که پدر، مادر، .فرزند، برادر و یا خواهر آنان در راه به ‌ثمر رسیدن . انقلاب اسلامی و استمرار آن شهید، جانباز، اسیر و یا جاوید‌الاثر (مفقود) شده یا بشوند،

به شرح زیر، از انجام خدمت سربازی معاف می‌شوند:

  1. کلیه فرزندان ذکور شهدا و جاویدالاثران، از انجام خدمت سربازی معاف می‌شوند.
  2. در صورتی که شهدا و آزادگان دارای حداقل 24 ماه .سابقه جبهه، جانبازان دارای حداقل 25 درصد جانبازی و همچنین جاویدالاثران، فاقد فرزند ذکور باشند، به ازای هر نفر از آن ها، یک نفر از برادرانشان از انجام دوره ضروری خدمت معاف می شود.
  3. به ازای هر 24 ماه آزادگی، یا 25 درصد جانبازی و یا 30 ماه حضور در جبهه، یک نفر از فرزندان از انجام دوره ضروری خدمت معاف می شوند؛ و در موارد کمتر از آن، این امکان وجود دارد که سابقه آزادگی، جانبازی و جبهه ، هر سه با هم جمع شده و به منظور معافیت فرزند به کار روند. به طوریکه مجموع آن ها باید عدد 30 یا بیشتر شود.
  4. البته در اصلاحیه جدید، 24 ماه آزادگی به 12 ماه آزادگی، 25 درصد جانبازی به 10 درصد جانبازی و 30 ماه سابقه حضور در جبهه به 12 ماه سابقه حضور در جبهه کاهش پیدا کرده است که این اصلاحیه در صورت تأیید فرماندهی کل قوا، اجرا می گردد.
  5. کلیه مشمولان جانباز که دارای حداقل 10 درصد جانبازی باشند، از انجام خدمت سربازی معاف می‌شوند.
  6. اگر جانبازی به تأیید بنیاد شهید و امور ایثارگران صاحب فرزند نمی شود، . یک فرزند خوانده قانونی ذکور او از انجام خدمت سربازی معاف می‌شود.
  7. مشمولانی که با جانبازان اناث دارای حداقل 25 درصد جانبازی ازدواج کنند، به صورت موقت . از انجام خدمت سربازی معاف می‌شوند و در صورت گذشت 5 سال از معافیت موقت و استمرار ازدواج، معافیت موقت آن ها به .معافیت دائمی تبدیل می گردد.
  8. ایثارگرانی که سابقه حداقل 60 ماه حضور در جبهه را دارند، دو فرزند آنان از انجام خدمت سربازی معاف می گردند.
  9. ایثارگرانی که سابقه حداقل 48 ماه آزادگی دارند، دو فرزند آنان از انجام خدمت سربازی معاف می گردند.
  10. ایثارگرانی که حداقل 50 درصد جانبازی دارند، دو فرزند آنان از انجام خدمت سربازی معاف می گردند.
سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید