شروع هر کاری به منظور رسیدن به موفقیت می تواند با هیجان و سطح بالایی از انرژی و انگیزه همراه باشد .

اما بسیاری از افراد پس از طی مدت کوتاهی از تصمیم گیری ممکن است احساس کنند از انرژی و انگیزه ی اولیه شان خبری نیست و رسیدن به موفقیت را سخت و دور از دسترس تلقی کنند.

مطالعات انجام شده در زمینه ی سبک زندگی افراد موفق نشان دهنده ی آن است که اگرچه برخورداری از سطح مشخصی از انگیزه برای شروع فعالیت ضروری است اما با انگیزه ماندن در طول مسیر، بسیار مهم تر است.

افراد موفق به خوبی می دانند که چگونه خود را باانگیزه نگه دارند و تا رسیدن به موفقیت دست از کار و تلاش نکشند.

هدف تان را به روشنی مشخص کنید.

برای با انگیزه ماندن نیازمند آن هستید که تصویری روشن و واضح از اهداف آینده در سر داشته باشید.

اگر این تصویر به اندازه ی کافی روشن، شفاف و لذت بخش نباشد، ممکن است گام های تان برای رسیدن به آن سست شود و به سمت و سوی اهداف پر رنگ و لعاب جانبی روانه شوید.

یکی از بهترین اقدام ها می تواند این باشد که قبل از شروع به کار، تصویری از آنچه در آرزوی رسیدن به آن هستید ترسیم کنید.

این تصویر به شما کمک خواهد کرد تا در مواقع خستگی، ملالت و سستی، انگیزه ی دوباره ای بیابید و به حرکت ادامه دهید.

دست از مقایسه بردارید.

مقایسه شرایط خودتان با دیگران می تاودن آفات اصلی با انگیزه ماندن باشد.

در حقیقت با مقایسه کردن، ذهن تان به طور کاذب احساس ناکامی و شکست را تجربه کرده و امیدتان برای رسیدن به هدف کمرنگ می شود.

بخاطر داشته باشید که شما فردی منحصر به فرد، با شرایط منحصر به فرد و دارای تصمیم های منحصر به خودتان هستید.

بر این اساس، در مسیر موفقیت، تغییرات خود را با تنها با خودتان مقایسه کنید و برای آن ها از قدردان باشید.

دلمشغولی دایم به اینکه دیگران چه می کنند، چطور برنامه ریزی می کنند و چگونه دست به عمل می زنند، می تواند شما را به تماشاگری تبدیل کند که تنها به مشاهده ی بازیکنان فوتبال بسنده کرده است و هرگز حاضر نیست لذت مسابقه، پیروزی و شکست را تجربه کند.

انتظارات معقول داشته باشید.

تمامی اهداف بزرگ و دست نیافتنی در اثر گام های کوچک و مستمر، محقق خواهند شد.

اگر انتظار داشته باشید تا پس از دوره ی کوتاهی از تلاش، به همه ی
آنچه می خواهید دست یابید، هرگز با انگیزه نخواهید ماند.

بنابراین در راستای رسیدن به اهداف تان، حتی یک ساعت بیشتر کار کردن نیز شایسته ی تقدیر و تشکر است.

اگر امروز نسبت به روز قبل، یک مطلب جدید یاد گرفته اید، دقایقی بیشتر کار کرده اید و یا قدم تازه ای برداشته اید، لازم است از خودتان راضی باشید چرا که شما در مسیر محقق کردن خواسته های تان فعال هستید.

به اندازه ی بزرگی اهداف تان تلاش کنید.

در سر داشتن اهداف بزرگ بدون آنکه برای آن ها به اندازه ی کافی تلاش کنید فایده ای جز تخریب عزت نفس تان نخواهد داشت.

به عنوان مثال اگر قصد دارید به کارآفرین موفقی تبدیل شوید و ساعات زیادی از روز و شب تان را به خیال پرداری درباره ی ان طی می کیند اما در طی روز، اقدام موثر و کافی انجام نمی دهید، ممکن است به نتیجه ای جر اضطراب، نگرانی، بی قراری و تنش نرسید.

بنابراین بهتر است متناسب با بزرگی اهداف تان، تلاش کنید و اقدامات کافی را انجام دهید.موفقیت

به یاد داشته باشید موفقیت سهم افرادی است که راه های نرفته ی دیگران را پیگیری می کنند و سختی ها را به جان می خرند و در بسیاری از موارد، خیال پردازهای بی پشتکار، مجبور خواهند بود تا در دنیای خیالی خود تا همیشه سیر کنند.

خلاق باشید تا با انگیزه بمانید

انجام سخت ترین کارها نیز پس ازمدتی می تواند کسالت آور و خسته کننده شود. تجربه ی احساس کسالت و خستگی نیز می تواند شما را مستعد بی انگیزگی کند.

بنابراین کاملا ضروری است تا در مسیر فعالیت های تان، خلاق و ایده پرداز باشید و روش های جدید انجام کارها را تجربه کنید.

پیروی از این روش می تواند مسیر یکنواخت تلاش کردن برای رسیدن به هدف تان را تبدیل به جاده ی پرپیچ و خم و جذابی کند که از چالش هایش لذت می برید و به هیجان می آیید.

سامانه تلفنی مشاوران ایران

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید