مشولان و افرادی که نمیخواهند و تمایلی  به خدمت سربازی رفتن ندارد و به دنبال راه و راه حلی نیز هستند که بتواند از خدمت سربازی معاف شوند که یکی از این راه حل های که میتوان به اشاره کرد انجام پروژه بجای خدمت سربازی میباشد که مشمول در صورت داشتن شرایط و نحوه گرفتن آن میتواند با انجام این کار از دوسال رفتن به خدمت سربازی معاف شوند که در ادامه این مطلب توضیح خواهیم داد که برای انجام این کار مشمولین باید دارای چه شرایطی نیز باشند تا بتواند با تحویل پروژه به جای خدمت سربازی نیز استفاده کنند.پروژه کسر خدمت

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید پروژه کسر خدمت

پروژه کسر خدمت چگونه است؟

درباره مقررات و شرایط دریافت کسری خدمت سربازی در ازای انجام پروژه تحقیقاتی باید این گونه گفت: برابر مقررات و آیین‌نامه‌های  سازمان نظام وظیفه عمومی، مشمولان دارای مدرک کارشناس ارشد و بالاتر می‌توانند مدتی از دوره خدمت ضرورت خود را با انجام پروژه تحقیقاتی در مورد مسائل دفاعی و امنیتی کشور سپری کنند.وی با بیان اینکه در غلطی رایج از این مقررات به عنوان کسر خدمت پژوهشی یاد می‌شود  و همچنین  این درحالی میباشد که مدت تحقیق بر روی پروژه نیز به عنوان مدت خدمت در کارت سربازی درج می‌شود.

انجام پروژه کسر خدمت چه مزایایی دارد؟

کاهش مدت خدمت:

شما با انجام پروژه کسر خدمت می توانید بین 2 تا 19 ماه کسر خدمت بگیرید. مقدار کسر خدمتی که به شما تعلق می گیرد بسته به نوع و گستردگی موضوع، کیفیت انجام کار مورد داوری قرار میگیرد و سپس در سامانه نظام وظیفه برای شما ثبت خواهد شد.

انجام همزمان خدمت و تحصیل:

انجام پروژه کسر خدمت می تواند در طول مدت زمان تحصیل شما در دوره کارشناسی ارشد یا دکترا باشد. لذا با استفاده از این ویژگی می توانید تحصیل و بخشی از دوره خدمت خود را به صورت همزمان انجام دهید.

انجام خدمت به صورت تخصصی:

درصورتی که بتوانید پروژه کسری خدمت بگیرید می توانید بخشی از خدمت خود را در زمینه ای که تخصص دارید، انجام دهید. به این شکل علاوه بر اینکه شما در این مدت از انجام فعالیت های نظامی دور بوده اید، کشور نیز از تخصص و توانمندی شما بهره مند می شود و یکی از موضوعات علمی نیروهای نظامی مرتفع می شود.

قوانین پروژه کسر خدمت

مقدار کسری که در ازای انجام هر پروژه به شما تعلق می گیرد بین 2 تا 19 ماه می باشد.

سقف کسری خدمت انجام پروژه 19 ماه است و مجموع کسری شما نمی توانید بیش از این مقدار باشد. به عبارت دیگر شما حتما می بایست دوره آموزشی را سپری نمایید. (البته درصورت داشتن شرایطی عدم حضور در دوره آموزشی نیز امکان پذیر است.)

توجه کنید که شما تنها می توانید 2 پروژه کسر خدمت و لزوما به شکل غیرهمزمان انجام دهید. به عبارت دیگر تنها زمانی میتوانید پروژه کسر خدمت دوم خود را ثبت کنید که نامه پایان کار پروژه اول شما ثبت شده باشد.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد.و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد .مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزوده.و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ...این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید