کسر خدمت سرباز ماهر :

سرباز ماهر : یکی از دغدغه‌های ثابت اکثر جوانان ایرانی در دانشگاه‌ها، خروج از دانشگاه و کاریابی است. و یکی از ملزومات کاریابی داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم از سربازی است. حال این سوال پیش می‌آید که چطور می‌توانیم در زمان تحصیل خود در دانشگاه و در مقطع تحصیلات تکمیلی پیش از مشمول شدن بخش زیادی از خدمت نظام وظیفه خود را با گرفتن کسری بگذرانیم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ کسر خدمت این طرح. می توانید با متخصصین ما در مشاوران ایران  تماس بگیریدبا شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید.

اکثر مشمولان خدمت سربازی از چند سال قبل از زمان اعزام،. نگران گذراندن این دوران بوده و به .دنبال راه هایی برای آسان تر کردن خدمت سربازی خود هستند.

به همین جهت، بنا بر این طرح که توسط سازمان نظام وظیفه عمومی به منظور هدفمند کردن هر .چه بیشتر خدمت سربازی ارائه شده است، مشمولانی که از این طرح پیروی کنند، مشوق‌هایی دریافت می کنند که شرایط خدمت آنها را آسان تر خواهد کرد.

در این رابطه، کسر خدمت سرباز ماهر یکی از تسهیلاتی است .که می‌تواند به مشمولان تعلق بگیرد. .پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا با. کسب اطلاعات لازم درباره این طرح و مشوق های ارائه شده برای آن، اقدامات لازم را انجام دهید..

طرح آموزش‌های علمی – کاربردی پودمانی .سربازان :

یک فعالیت بین دستگاهی، .بین ستاد کل نیروهای مسلح، دانشگاه جامع علمی – کاربردی و دانشگاه .فنی و حرفه‌ای است. این طرح در راستای تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص. بهبود و بهینه سازی خدمت سربازها اجرایی شده .است و برای اوقات فراغت سربازان اجرایی می‌شود.

 هر پودمان این قابلیت را دارد که تا اندازه‌ای مهارت‌های لازم را برای. اشتغال در سربازان فراهم کند. سربازان باید تعداد معینی از. پودمان ها را در طی زمان طی کنند و این پودمان ها. قابلیت تجمیع نیز دارند. سربازان می‌توانند. بعد از خدمت سربازی، پودمان های باقی مانده را طی کرده و مدرک دریافت کنند..

 در این خصوص مشوق‌هایی برای سربازان پیش بینی شده است. که مهمترین آن این است که همزمان با سربازی می‌توانند در این دوره‌ها در اوقات فراغت خود شرکت کنند..

ثبت نام سرباز ماهر

برای ثبت نام پس از ورود به سامانه سرباز ماهر و طی کردن ۴ مرحله ای که در ادامه به صورت کامل توضیح داده خواهد شد، ثبت نام انجام پذیرفته است.

مرحله اول:

ثبت نام اولیه به این صورت که جهت استفاده از خدمات سامانه می بایست با وارد نمودن شماره تلفن همراه به عنوان نام کاربری و انتخاب رمز ورود در سامانه طرح مهارت آموزی سربازان ثبت نام نمایید. کلیک بر روی دکمه ثبت نام ورود شماره تلفن همراه (تحت عنوان نام کاربری) و رمز عبور ورود کد امنیتی قرائت شده برای متقاضی و کلیک بر روی دکمه ورود به سامانه

مرحله دوم:

تکمیل ثبت نام  در این مرحله با استفاده از فرم مربوط به این بخش، کاربر می تواند اطلاعات فردی خود را که شامل فیلد های کد ملی، تاریخ تولد، نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، محل صدور، محل تولد، نام پدر، زبان مادری، وضعیت تاهل، قد، وزن، گروه خونی، رنگ چشم، رنگ مو، دین، مذهب، تلفن همراه، سابقه عضویت بسیج، و تصویر پرسنلی می باشد را ثبت/ویرایش کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ کسر خدمت سرباز ماهر می توانید با متخصصین ما در مشاوران ایران  تماس بگیریدبا شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید.

همچنین با پر کردن اطلاعات:

استان، شهرستان، بخش، شهر/روستا، کد پستی، نشانی محل ست و انتخاب محل جغرافیائی بر روی نقشه، می توان نشانی جدیدی در سامانه ثبت نماید و امکان ثبت و مشاهده سوابق تحصیلی متقاضی وجود دارد. برای ثبت سوابق تحصیلی، متقاضی باید مدرک تحصیلی، محل اخذ مدرک (داخل کشور یا خارج کشور)، نوع دانشگاه، دانشگاه اخذ مدرک، از تاریخ، تا تاریخ، توضیحات و تصویر مدرک خود را وارد نماید.

در صورتی که محل اخذ مدرک، خارج کشور انتخاب شود، باید کشور، شهر و نام دانشگاه، از تاریخ، تا تاریخ، توضیحات و تصویر مدرک وارد شود. در این فرم، امکان ثبت و مشاهده سوابق کاری متقاضی وجود دارد. برای ثبت سوابق کاری، متقاضی باید عنوان شغلی، نام محل کار، محل کار (داخل کشور یا خارج کشور)، کد کارگاه، کد بیمه، تلفن، نشانی، از تاریخ، تا تاریخ و توضیحات را وارد نماید.

در این فرم، امکان ثبت و مشاهده تصاویر مدارک متقاضی وجود دارد. برای ثبت مدارک هویتی، متقاضی باید نام مدرک مربوطه را وارد و تصویر آن را آپلود نماید.

مرحله سوم: مهارت های فراگرفته شده شما باید در این فرم، امکان ثبت و مشاهده تصاویر مدارک متقاضی وجود دارد.برای ثبت مدارک هویتی، متقاضی باید نام مدرک مربوطه را
وارد و تصویر آن را آپلود نماید. مرحله چهارم: دوره های گذرانده شده که با استفاده از دکمه دوره های گذرانده شده” در گرید مهارت های فراگرفته شده، امکان ثبت دوره های گذرانده شده مرتبط با هرمهارت وجود دارد.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد. و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزود ه .و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ..این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

شرایط ثبت نام طرح سرباز ماهر


شرایط ثبت نام به این صورت است که کلیه اتباع ایرانی بالای ۱۵ سال تمام که دارای شناسنامه معتبر عکس دار می باشند. و  در ثبت نام طرح مهارت آموزی سربازان درخواست تمامی متقاضیانی که کارت ملی دارند، بررسی می شود.

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید