مشاوره کنکور تجربی :

کنکور سراسری تجربی 98 نیز مثل هر سال بین داوطلبان این رشته در موعد مقرر برگزار می شود. شرکت کنندگان کنکور سراسری تجربی همیشه بیشترین تعداد شرکت کنندگان را دارند و سنگین ترین رقابت برای قبولی در دانشگاه در کنکور سراسری تجربی بوده است. کنکور سراسری تجربی در طول سال های پیشین یک تنه بیش از 60 درصد شرکت کنندگان کنکور سراسری را در خود جای داده است در حالیکه تعداد صندلی ها برای رشته تجربی کمتر از ریاضی است..

برای ثبت نام کنکور  98 – 99 کافیست در هر یک از رشته های دبیرستان دارای یک. دیپلم و یک پیش دانشگاهی باشید. همچنین دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا فوق. دیپلم هم برای ثبت نام کنکور سراسری تجربی .98 – 99 کفایت می کند و هیچ اصراری نیست که برای ثبت نام در کنکور سراسری تجربی. 98 – 99 حتما دارای دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی باشید. همچنین شایعه ای شنیده ایم مبنی بر اینکه کسانی که بجای مدرک پیش دانشگاهی فوق دیپلم ارائه می دهند حق انتخاب رشته های پزشکی در دانشگاه را ندارند که این موضوع اصلا صحت ندارد.

مشاوره انتخاب رشته تلفنی و آنلاین یکی از آسان ترین راه ها برای مشاوره گرفتن است.جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655*تماس حاصل فرمایید .

ثبت‌ نام آزمون سراسری سال 98 – 99 :

از تاریخ 1 بهمن 97 آغاز و تا 8 بهمن ادامه داشت و طبق اطلاعیه سازمان سنجش تا روز چهارشنبه 11 بهمن ماه تمدید شد،‌ این آزمون 7 و 8 تیر ماه سال 98 برگزار خواهد شد. کارت شرکت در کنکور 98 – 99 از روز دوشنبه 4 تیر 98 تا چهارشنبه 6 تیر 98 بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. تعداد داوطلبان کنکور تجربی سال 98 – 99 طبق آمار 642 هزار و 228 نفر می باشد. و تعداد کل شرکت کنندگان کنکور 98 یک میلیون و یازده هزار و سیصد و شصت نفر است.

سوالات آزمون سراسری به شکل مفهومی است و این به منزله دشوار بودن سوالات نیست بلکه کسانی که کتاب های درسی را به دقت مطالعه کرده باشند می ‌توانند به سوالات پاسخ دهند.

طراحان آزمون کنکور در تدوین سوالات طبق نمودار و دستورالعمل زیر عمل می کنند :

  • 20 الی 30% سوالات ساده
  • 40 الی 60 % سوالات متوسط
  • 20 الی 30% سوالات مشکل

مرکز مشاوره تلفنی مشاوران ایران با توجه به نیازهای موجود به مشاوره تحصیلی .با کیفیت و کارآمد در سراسر کشور شروع به کار کرده است و سعی دارد .کیفیت مطلوبی را به مخاطبان عرضه کند. جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

ثبت نام کنکور سراسری تجربی 98 – 99

بر اساس اطلاعیه جدید سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 – 99 و کنکور تجربی 98 – 99 اول .بهمن ماه آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد. .البته این زمان قطعی نیست و به دلایل گوناگون ممکن است تغییر یابد. بنابراین داوطلبان این کنکور  98 – 99 باید به صورت. دوره ای سایت سازمان سنجش آموزش کشور را بازدید نمایند .تا از زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری تجربی 98 – 99 مطلع .گردند.

شرایط ثبت نام کنکور سراسری تجربی 98 – 99

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 – 99 برای تمامی رشته های تحصیلی. یکسان است و داوطلب باید در یکی از رشته های دبیرستان. (رشته های نظری) دارای دیپلم و پیش دانشگاهی باشد. .البته توصیه می شود که اگر یک داوطلب سعی دارد در دو رشته مختلف تحصیلی مانند. رشته تجربی و رشته ریاضی اقدام به ثبت نام نماید،. باید برای هر رشته کارت های اعتباری جدا از سایت سنجش و آموزش کشور .خریداری نماید و بر اساس دستور العمل های داده شده اقدام به ثبت نام نماید.

سامانه تلفنی مشاوران ایران :

سامانه تلفنی مشاوران ایران ، ارزانترین سامانه تلفنی در کل کشور می باشد .دیگر نیاز نیست با شماره های 9090و 7070 در تماس باشید .زیرا شما پس از برقراری ارتباط و گرفتن این شماره های. به سمت هزینه های بسیار زیادی رفته زیرا این شماره ها برای شما به. صورت دقیقه ای 2.500 الی 3.000 تومان حساب می شود که با احتساب ارزش افزوده .و مالیات این مبلغ به 3.500 الی 4.000 تومان می رسد. و این بدان معنی است که اگر شما فقط 5 دقیقه صحبت کنید .روی قبض تلفن شما با احتساب ارزش افزوده و مالیات .مبلغ 17.500تومان تا 20.000 تومان حساب می شود .

…..

اما سامانه تلفنی مشاوران ایران که خدمتی نوین می باشد. برای سهولت .در کار هموطنان و همین طور مقرون به صرفه بودن آن بدین صورت عمل می کند. که شما زمانی که با تلفن همراه خود ،کد مشاوران ایران را می گیرید تنها با پرداخت 10.000 تومان بدون ارزش افزود ه .و مالیات ( یعنی از حساب .شما فقط 10.000تومان ) کسر .می شود و شما براحتی می توانید با مشاوره های خود ارتباط بگیرید .و بدون محدودیت در زمان ، صحبت کنید یعنی شما می توانید به هر. مدت زمانی که مد نظرتون باشد با مشاوران خود صحبت کنید .

این بدان معنی می باشد که شما با پرداخت فقط 10.000 تومان بدون ارزش .افزوده و مالیات می توانید بدون محدودیت در. زمان با مشاوران خود صحبت کنید ..این مزیت سامانه تلفنی مشاوران ایران باعث شده است که در کنار کیفیت بسیار بالا مشاوران در سامانه مشاوران ایران .، این سامانه را ارزانترین سامانه تلفنی کشور دانسته .که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی. به سوالات شما عزیزان ، همینطور پیگیری پرونده شما در زمینه نظام وظیفه و تحصیلی و کنکور می باشد ..

جهت مشاوره با شماره کد #78024*6655* تماس حاصل فرمایید .

گروه تخصصی مشاوران ایران در نظر دارد در زمینه های مختلف تحصیلی اعم از:

مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه، مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور سراسری، مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته .کنکور سراسری، مشاوره تحصیلی .تلفنی دانشگاه، مشاوره تحصیلی تلفنی کاردانی به کارشناسی، مشاوره تحصیلی تلفنی کارشناسی ارشد، مشاوره تحصیلی تلفنی. وزارت بهداشت، مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیل. در خارج از کشور و تمامی موارد مرتبط با تحصیل، به کمک و یاری مخاطبان بیاید.

روش اول استفاده از کد های اس اس دی

1- با تلفن همراه خود شماره زیر را وارد کنید

2- مبلغ را از طریق موبایل پرداخت کنید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید

78024#*6655*

روش دوم خرید انلاین تیکت

1- دکمه زیر را فشار دهید و پرداخت انلاین را انجام دهید و منتظر پیامک اطلاعات بمانید

3- با شماره هایی که برایتان ارسال شده تماس بگیرید و نامحدود و بدون هزینه اضافی صحبت کنید